Nabídněte objekt

Proč pronajímat s cestovní kanceláře B&K Tour?
Protože Vám pronájem Vaší nevyužité nemovitosti může přinést nemalé finanční prostředky!
Zájem o prožití dovolené na pronajaté chatě či chalupě stále stoupá. Pro majitele chat a chalup, kteří je sami nevyužívají, může být jejich poskytnutí k rekreačnímu ubytování nezanedbatelným finančním přínosem.
CK B&K Tour nabízí nejširší výběr chat a chalup k rekreačnímu ubytování v ČR. Abychom uspokojili poptávku, stále hledáme nové objekty do nabídky.

Výhody spolupráce

 1. Již od roku 1990 úspěšně působíme na trhu. Za 27 let jsme dokázali zajistit ubytování pro téměř 1 000 000 zákaz­níků.
 2. Naše cestovní kancelář je dle zákona řádně pojištěna proti úpadku. Důvěřujte finančně zajištěnému subjektu a nesvěřujte své peníze nepojištěným agenturám.
 3. Pronajímáme již více než 1 000 rekreačních objektů. Díky tak vysoké intenzitě práce můžeme pracovat s nižší marží než konkurence. Nezapomeňte! Nižší marže = nižší prodejní cena a nižší prodejní cena = vyšší obsazenost a Vaše větší spokojenost!
 4. Vždy platíme za pobyty předem. V cestovní kanceláři B&K Tour neexistuje jiný případ, než ten, že celá platba na Váš účet dorazí dříve, než klienti do Vašeho objektu.
 5. Disponujeme týmem zkušených pracovníků, pro které je jejich práce i zábavou a koníčkem. Vždy se snažíme o maximální spokojenost Vás – našich partnerů a pronajímatelů.
 6. Objekty nabízíme na několika internetových stránkách i v síti osvědčených partnerů – cestovních kanceláří a agentur. Náš rezervační systém umožňuje nabízet Váš objekt na více místech. Tím se výrazně zvyšuje šance na dobrou obsazenost.
 7. Opravdu kvalitní objekty pronajímáme v zahraničí (Německo, Holandsko, Belgie). K dobrému objektu náleží i odpovídající příjem. Též platby předem a v EUR!
 8. K objektům přistupujeme individuálně. Pro každou chatu, chalupu či apartmán najdeme vždy tu pravou cílovou skupinu zákazníků.
 9. 1× ročně tiskneme katalog, všechny nové objekty ihned zařazujeme do nabídky na internet.
 10. Všem našim pronajímatelům dáváme 10% slevu na naše zahraniční i tuzemské zájezdy a pobyty.

Co by měl Váš objekt splňovat?

 1. Do nabídky zařazujeme pěkné, upravené objekty, ve kterých v době pobytu hostů nepobývá nikdo další.
 2. V objektu musí být tekoucí teplá voda, splachovací WC, možnost přitopení elektrikou, v kuchyni sporák nebo vařič a mikrovlnná trouba či remoska, varná konvice či kávovar. Kuchyňské a jídelní nádobí musí být nové nebo zánovní, veškeré vybavení objektu bez známek přílišného opotřebení.
 3. V objektu musí být min. jedna ložnice.
 4. Velkou výhodou je bazén (venkovní či vnitřní) a další možnosti vyžití pro klienty (sauna, kulečník, trampolína, pískoviště atd.).

A jak postupovat?

 1. Zavolejte na tel. číslo +420 495 000 396, napište na e-mail novyobjekt@bktour.cz nebo vyplňte níže uvedený dotazník.
 2. Následně Vás budeme kontaktovat, dohodneme si schůzku a Váš objekt navštívíme.
 3. Pečlivě si objekt prohlédneme, vysvětlíme principy spolupráce a dohodneme cenu. Společně si stanovíme cílovou skupinu zákazníků.
 4. Pokud budete souhlasit, Váš objekt na naše náklady nafotíme a následně podepíšete smlouvu.
 5. Objekty určené pro zahraniční klientelu během léta znovu navštívíme s našim zahraničním partnerem tak, aby bylo možno Váš objekt co nejlépe nabízet.
 6. Váš objekt bude zařazen do prodeje na www stránkách a do jednoho z našich katalogů určených pro tuzemský či zahraniční trh.
Objednávkové údaje
Fotografie

* označené položky je nutné vyplnit.

CK B&K Tour - spolehlivá dovolená od roku 1990