Kontakty

Rezervační oddělení

+420 777 736 024

rezervace@bktour.cz

Provozní doba:


Kde nás najdete

B&K Tour
Hradec Králové
Komenského 249
500 03

GPS:
50°12'30.695"N, 15°50'5.368"E
Latitude: 50.2086700, Longitude: 15.8348497
Zobraz na mapě

Zobrazení trasy přímo od Vás


Naše prodejní místa

Benešov CA ADVENTURE PLUS – V. Říhová Masarykovo náměstí 102 +420 317 726 677 info@adventureplus.cz
Beroun LINGUA TOUR, s.r.o. Husovo náměstí 78 +420 311 625 804 ck@linguatour.cz
Beroun CA Milena Kusá Slapská 131 +420 311 600 392 milena.kusa@centrum.cz
Blansko CA AIKO tour Tomáš Zukal Svitavská 1018/1 +420 516 418 629 infozukal@seznam.cz
Brandýs nad Labem CA HostTravel – Ludmila Hostomská Pražská 193/43 +420 606 845 274 info@hosttravel.cz
Brno STUDENT AGENCY k.s. Náměstí Svobody 17 +420 800 600 600 zajezdy@studentagency.cz
Brno FOR-LINE tour s.r.o. Dominikánské náměstí 8 +420 515 915 290 tour@forline.cz
Brno Invia.cz, a.s. Cejl 105/107 +420 226 000 622 poradce@invia.cz
Brno Zájezdy.cz, a.s. Veselá 199/5 +420 800 656 630 brno@zajezdy.cz
Hradec Králové CK B&K Tour, s.r.o. Komenského 249 +420 777 736 346 prodejna@bktour.cz
Jablonec nad Nisou CA LAGUNA Dolní náměstí 14 +420 731 504 747 laguna@ca-laguna.cz
Kladno CK Alka - Jitka Hanzlová Italská 2369 +420 312 682 349 ckalka@ckalka.cz
Klášterec nad Ohří CA PRIMA TRAVELS, s.r.o. U potoka 527 +420 777 728 280 info@prima-travels.cz
Lány CA Marie Bočková Lesní 362 +420 313 502 150 zajezdy.bockova@volny.cz
Liberec Invia.cz, a.s. Široká 2 +420 485 101 213 liberec@invia.cz
Mladá Boleslav SOLID LINE s.r.o. Krátká 904 +420 326 734 835 cestovka@solidline.cz
Ostrava Invia.cz, a.s. Českobratrská 46 +420 800 999 800 poradce@invia.cz
Ostrava STUDENT AGENCY k.s. Nádražní 1 +420 800 600 600 zajezdy@studentagency.cz
Ostrava 2 Zájezdy.cz, a.s. 28. října 2663/150 +420 800 656 640 ostrava@zajezdy.cz
Plzeň CA A-TURIST Husova 5 +420 377 222 207 info@a-turist.cz
Praha Invia.cz, a.s. U Půjčovny 2 +420 226 000 622 poradce@invia.cz
Praha 1 STUDENT AGENCY k.s. Revoluční 25 +420 800 600 600 zajezdy@studentagency.cz
Praha 1 Zájezdy.cz, a.s. Jindřišská 24/941 +420 800 656 660 praha@zajezdy.cz
Praha 6 Anna Baumová cestovní agentura Žalanského 57 +420 235 300 208 lck@cestujte.cz
Trutnov T SPLIT TOUR s.r.o. Havlíčkova 12 (vedle hotelu Adam) +420 499 811 610 tsplittour@tsplittour.cz
Trutnov CK ÁDR-TOUR Jana Ebenová Palackého 84 +420 499 815 568 adrtour@adrtour.cz
Třebíč CK AZURRO TOUR OPERATOR, s.r.o. V. Nezvala 16 +420 568 848 492 trebic@azzurro.cz
Třebíč ZÁJEZDY.CZ Na Potoce 468/25 +420 800 656 610 zajezdy@zajezdy.cz
Ústí nad Labem CK BOHEMA REISEN V Jirchářích +420 475 211 846 info@bohemareisen.cz
Ústí nad Labem CK Elbis Revoluční 8 (1. patro) +420 475 220 926 elbis@elbis.cz
Velvary CA Ivana Longauerová nam. Krále Vladislava 112 +420 775 959 410 velvary@longauerova.cz
Žďár nad Sázavou CA Lenka Fejfárková Nádražní 427/10 – pěší zóna +420 566 624 164 info@vysocinatour.cz

CK B&K Tour - spolehlivá dovolená od roku 1990